parallax background
WITAMY W NASZYM SALONIE

Specjalizujemy się w makijażu permanentnym i medycynie estetycznej


Makijaż permanentny


Makijaż permanentny wykonany naszymi metodami jest w najwyższym stopniu komfortowy, daje maksimum zadowolenia i najwspanialsze z możliwych efekty. Za wykonany u nas makijaż permanentny już nigdy nie zapłacisz ceny wyjściowej. Naszych Klientów traktujemy bardzo indywidualnie, udzielamy rabatów, nawet do 50%. Przed zabiegiem wspólnie z Klientką określamy kształt i linie, które będą korygowane oraz dobieramy kolor barwnika, uwzględniając typ urody, kolorystykę skóry, oczu i włosów.

Co to jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu, a co najważniejsze - widoczne efekty. Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Makijaż permanentny służy również do korekty brwi i linii oczu. Urządzenia do makijażu permanentnego mogą także okazać się pomocne do wykonania biotatuażu. Makijaż permanentny gwarantuje długoletni efekt upiększający, a jego podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm. Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał jego naturalną urodę lub korygował drobne niedoskonałości. Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami.

Makijaż permanentny jest trwały przez okres od 3 do 5 lat, można go jednak w każdej chwili odświeżyć. Wśród potencjalnych Klientek wymienia się zwłaszcza te osoby, które mają alergię na kosmetyki, noszą okulary, chcą podkreślić swoją urodę, uprawiają sport oraz nie chcą tracić czasu na codzienne zabiegi upiększające. Dzięki makijażowi permanentnemu brwi uzyskują naturalny kolor, są zagęszczone, oczy stają się bardziej wyraziste, a usta nabierają kształtu.

Makijaż Permanentny Brwi


Pigmentacja brwi, bez względu na technikę, ma za zadanie podkreślić naturalne brwi klientki nie przerysowując ich. Pozwoli to na uzyskanie pięknych i symetrycznych brwi, uzupełni braki oraz podkreśli kolor. Mając trwale zarysowany kształt, najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze i naturalnie. Indywidualnie dobiorę kształt oraz kolor makijażu brwi.

Technika “Ombre”
Jedna z najbardziej popularnych na rynku technik pigmentacji brwi. "Must have" wśród wielu celebrytów. Brwi po wyłuszczeniu nie będą mieć idealnie zarysowanych granic. Dzięki umiejętnemu rozproszeniu pigmentu widoczna będzie gradacja od podstawy brwi ku górze, a przody brwi będą delikatne. Technika ta pozwala uzyskać maksymalnie naturalny efekt i jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry oraz osób w każdym wieku.


Technika “Hairstroke”
Ten popularny zabieg polega na precyzyjnym, maszynowym tworzeniu poszczególnych włosów. Dzięki dokładnemu rozmieszczeniu włosków, które po wyłuszczeniu idealnie wkomponują się w naturalne brwi, otrzymujemy wygląd brwi najbardziej zbliżony do naturalnych.

Technika Łączona
Najbardziej efektowna metoda, będąca kombinacją dwóch technik: techniką włosa oraz cieniowanej (pudrowej). Zabieg polega na precyzyjnym rozmieszczeniu włosków wraz z naniesieniem zacieniowanej przestrzeni pomiędzy nimi. Technika ta pozwala na uzyskanie efektu puszystych, zagęszczonych, ale wciąż lekkich brwi.

Makijaż Permanentny Powiek


Makijaż permanentny oczu to idealny sposób na optyczne zagęszczenie rzęs i podkreślenie spojrzenia. Dzięki temu zabiegowi codzienny makijaż będzie o wiele krótszy.

METODY PIGMENTACJI POWIEK

KRESKA GÓRNA
Makijaż permanentny powiek można polecić  każdej klientce, nawet jeśli nigdy nie miała nawet podkreślonego oka – w górnej kresce będzie wyglądać wyraźniej. U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie. Kształt i grubość górnych kresek dobierana jest indywidualnie, głównie wg. upodobań klientki. Można namalować próbnie dwie różne, aby klientka miała możliwość wyboru odpowiedniego kształtu. Kreski  na powiekach górnych robione są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka. Górną kreską możemy zagęścić linię rzęs, podkreślić piękny kształt oka lub też wykonać lekką korektę  oczu z opadającymi do dołu kącikami lub opadającymi powiekami. Górną kreskę zaznaczamy zawsze mocniej od dolnej, co daje naturalny efekt bardziej gęstych rzęs. Można ją także dodatkowo pogrubić w trakcie trzeciego zabiegu lub też od razu wykonać kreskę górną grubszą, dekoracyjną.

KRESKA DOLNA
Cieniutka, delikatnie rozszerzająca się na zewnątrz kreseczka dolna, pięknie poszerza, powiększa i wzmacnia oprawę oka. Najładniej wygląda pomiędzy ciemniejszymi rzęsami. Panie, które nie mogą się pochwalić gęstymi rzęsami na dolnej powiece powinny taką kreseczkę lekko przykrywać ciemniejszym cieniem do powiek dla efektu powiększenia oka. Dolna i górna kreska nie powinny nigdy  łączyć się ze sobą, aby nie zmniejszyć i nie zamknąć oka. Kreska na powiece górnej, jak również  na powiece dolnej, optycznie powiększa oczy i wzmacnia ich oprawę. Rzęsy będą wydawać się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. To idealne rozwiązanie dla kobiet noszących szkła kontaktowe i okulary oraz dla wszystkich tych, które chcą zaoszczędzić swój czas.

KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIE RZĘS, DOLNA I GÓRNA
Jest to rodzaj kreski, która podkreśla naturalną linie rzęs i sprawia, że rzęsy wydają się gęstsze i grubsze. Zabieg dodaje objętości przy zachowaniu bardzo subtelnego efektu. Kreska zagęszczająca wzmacnia oprawę oka, optycznie przyciemnia i daje efekt  henny na rzęsach.

KRESKA DEKORACYJNA
Kreska dekoracyjna wychodzi z linii rzęs. Tuż nad rzęsami tworzy piękną linię podkreślającą oko, jest delikatnie przedłużona w jego zewnętrznym kąciku. Grubość i kształt kreski dobierane są zawsze indywidualnie. Możemy wpływać na kształt oka, modelować je, doprowadzając do kształtu idealnego migdała.

Makijaż Permanentny Ust


Makijaż permanentny ust ma za zadanie podkreślić naturalną czerwień wargową. Ma również na celu poprawić symetrię, podkreślić obrys ust i rynienki pod nosowej ( łuk kupidyna), ponownie nadając im kształt bez przerysowywania.

METODY PIGMENTACJI UST

USTA 3D

Metoda ust 3D  jest obecnie najczęściej wybieraną formą pigmentacji na rynku. Dzięki niej możemy idealnie wyrównać kształt, nadać piękny, przestrzenny kolor, który sprawi, że usta zostaną optycznie powiększone. Technika polega na grze 3 barwnikami. Aby uzyskać trójwymiarowy efekt i optycznie powiększyć usta, należy użyć barwnika ciemniejszego o kilka tonów przy konturze, a o kilka tonów jaśniej na samym środku.

USTA OMBRE
Ombre, czyli metoda cieniowania, polega na nadaniu ustom nowego konturu, który  wykroi kształt ust, jak również wycieniowaniu brzegów i obszarów pod konturem, sprawiając wrażenie roztartej pomadki. Cieniujemy kolorem o kilka tonów ciemniejszym od naturalnej czerwieni wargowej, zostawiając wolny środek ust. W zależności od oczekiwań, kontur ust można poprowadzić kolorem ciemniejszym o ton albo dwa, dzięki czemu uzyskujemy efekt stopniowania i trójwymiarowości. Cieniowanie ust polecane jest klientkom o dość intensywnej czerwieni wargowej, albo kobietom oczekującym bardzo subtelnego efektu. Chodzi o to, żeby nie było kontrastu, ponieważ wtedy efekt jest bardziej naturalny.

Technika „Smudge-proof Lips”
pozwala na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu oraz na nadanie ustom świeżości. Za jej pomocą możemy zmienić naturalny kolor ust, bądź też podkreślić dotychczasowy, nadając ustom piękny kształt, nie wzmacniając przy tym konturu. Kontur po wyłuszczeniu pięknie wkomponuje się w czerwień wargową. W dodatku, używając kilku odcieni pigmentów, można osiągnąć efekt gradacji koloru od konturu ku środkowi ust (efekt 3D).

Korekty i kamuflaże


Korekty nieudanych makijaży są bardzo trudnym, ale jednocześnie dającym wiele satysfakcji zabiegiem. Na ten krok decyduje się coraz więcej klientek, które zostały oszpecone poprzez niewłaściwie wykonany makijaż. Wiele klientek nie chce lub nie może wykonać korekty za pomocą lasera lub removera. Klientkom tym należy poświęcić więcej uwagi.
Istotną kwestią jest dokonanie realnej oceny możliwości poprawienia makijażu, zaplanowanie poszczególnych etapów oraz przekazanie wszelkich informacji w tym zakresie, aby wspólnie móc podjąć najwłaściwszą decyzję. Nigdy nie należy obiecywać klientce, że wszystko poprawimy i zabieg będzie w 100% satysfakcjonujący. Musimy pamiętać, że pracujemy na żywym organizmie nie mając wiedzy, na jaką głębokość został wprowadzony pigment i jakimi barwnikami pracowała poprzednia linergistka.

Sprawdzona przez setki klientek, skuteczna metoda pozwala:
- zniwelować tatuaże permanentne,
- zmienić każdy niechciany kolor (fioletowy, różowy, niebieski brwi; fioletowy ust),
- skorygować rozlane makijaże permanentne, np. kreska na powiece,
- usunąć zbyt daleko zapigmentowany kontur,
- zmienić kształt,
- rozcieniować ostre kontury,
- zlikwidować tzw. demoniczne brwi,
- usunąć część niechcianego makijażu permanentnego.

Sposób usunięcia lub korekty niechcianego makijażu permanentnego zależy od:
- koloru i głębokości pigmentacji,
- kształtu,
- wiedzy i doświadczenia linergistki,
- możliwości technicznych, jakimi dysponuje linergistka.

Technika ta nie służy do całkowitego usunięcia makijażu permanentnego brwi, ust czy kresek na powiekach, ponieważ wymagałoby to kilkunastu zabiegów. Jednak zabieg laserem również nie gwarantuje całkowitego usunięcia niechcianego makijażu permanentnego.

Przeciwwskazania


Przed wykonaniem zabiegu należy przeprowadzić wywiad z klientką, aby wykryć ewentualne przeciwwskazania. Warto zapytać Klientkę, czy wykonywała kiedykolwiek makijaż permanentny lub tatuaż oraz jak reagowała skóra podczas i po zabiegu.

Przeciwwskazania czasowe:
- infekcje wirusowe,
- infekcje grzybicze,
- infekcje bakteryjne,
- choroby dermatologiczne,
- ciąża i okres karmienia piersią,
- menstruacja,
- radio lub chemioterapia,
- półpasiec,
- świeże blizny,
- poparzenia słoneczne,
- choroby autoimmunologiczne.

Przeciwwskazania względne:
- przyjmowanie antydepresantów,
- przyjmowanie leków przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych,
- przyjmowanie leków sterydowych,
- przyjmowanie leków grzybobójczych,
- terapia antybiotykowa.

Przeciwwskazania bezwzględne:
- choroby kardiologiczne,
- choroby nowotworowe,
- cukrzyca,
- epilepsja,
- hemofilia,
- aktywne choroby skóry, m.in. łuszczyca i pokrzywka, wykwity skórne,
- choroby okulistyczne (m.in. schorzenia siatkówki i rogówki),
- zaburzenia psychiczne,
- podejrzewana lub stwierdzona alergia na barwniki.

Możliwe powikłania po zabiegu:
- nierównomierny rozkład barwnika w rejonie dotkniętym zmianą,
- zapalenie spojówek lub rogówki,
- infekcje bakteryjne lub grzybicze w przypadku zaniedbań higienicznych,
- reakcje alergiczne,
- ziarniaki,
- powstawanie keloidów,
- zakłócenia badania rezonansem magnetycznym,
- rzadkim, ale najgroźniejszym powikłaniem jest zakażenie wirusem zapalenia wątroby typu B lub C, lub wirusem HIV.

Zalecenia przed zabiegiem na usta


Przed zabiegiem ust należy zażywać HEVIRAN,
jeżeli opryszczka:,
-nie bywa (3x po 200mg 5dni przed i po zabiegu),
-czasami bywa (3x po 400mg 5 dni przed i po),
-bywa (3x po 800mg przed i po),

OPINIE NASZYCH KLIENTEK
 • Ewa
  Wspaniała Pani ,super atmosfera. Zabieg wykonany profesjonalnie. Polecam 😘
  Ewa
 • Natalia
  Bardzo przesympatyczna Pani 💋 Usługa wykonana profesjonalnie ❤️ Jestem bardzo zadowolona 🌺🌺🌺
  Natalia
 • Dagmara
  Robiąc tutaj makijaż zawsze mam pewność, że będę wychodzić z tego miejsca zadowolona, tak więc zdecydowanie mogę wszystkim polecić. Miejsce, gdzie faktycznie pracujące kosmetyczki wiedza jak się zająć kobieta, jak zaplanować dla niej makijaż, tak by efekt jaki się wypracuje był faktycznie bardzo dobry. Warto zapisać się na wizytę w tym salonie kosmetycznym.
  Dagmara
 • Małgosia
  Bardzo polecam Panią Annę, bardzo sympatyczna. Pełen profesjonalizm a brwi wyszły tak jak chciałam. Zastanawiasz się nad makijażem permanentnym to tylko u Pani Anny w salonie Empire. Polecam !
  Małgosia
 • Anna
  U Pani Anny makijaż permanentny brwi robię juz po raz trzeci, przemiła osoba, pełny profesjonalizm, bardzo dziękuję i pozdrawiam
  Anna
 • Diana
  Aniu, dziękuję za cudny makijaż brwi i ust. Minęły już cztery miesiące ale dopiero teraz miałam czas napisać. Jestem zadowolona jak zawsze, buziaki !
  Diana
 • Dorota
  Pełen profesjonalizm i wizyta bez stresu o końcowy rezultat! Pani Anna po raz kolejny wykonała u mnie makijaż permanentny brwi, po raz kolejny perfekcyjnie, dokładnie i w miłej atmosferze! Szczerze polecam i na pewno skorzystam z usług salonu ponownie.
  Dorota
 • Tereska
  Aniu, dziękuję za piekny makijaż permanentny brwi i oczu! Pozdrawiam
  Tereska
 • Grażyna
  Pani Annato profesjonalistka! Precyzja, bardzo dobra atmosfera i kontakt z klientem. Jestem bardzo zadowolona, nie zawiodłam się, wszystkie opinie w pełni zasłużone a efekt brwi jest mega, bardzo naturalny nie przerysowany. Cieszę się , że trafiłam do tego salonu, polecam wszystkim !
  Grażyna

EMPIRE Anna Bartkowiak
60-575 Poznań
ul. Dąbrowskiego 96
Domofon nr 2
tel. +48 733 330 656